.

.

Студената индустрија Едноставна тропска пастелна палма палма хоризонт 36, дизајн од Дафне Полсели

Студената индустрија Едноставна тропска пастелна палма палма хоризонт 36, дизајн од Дафне Полсели

DEN 1199.84

Залиха
Во магацинот.

Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Сместено во Johnонстон, Род Ајленд, нашата цел е да произведуваме производи направени од Америка, кои се достапни за просечниот потрошувач и доволно импресивни за дури и за најтешкиот декоратор. Димензии : 36 x 1,5 x 36 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : шема; Шорлин, тропски, плажа, палма, виножито. Дизајн од Дафне Полсели.

Основни карактеристики

Најдобри понуди