.

.

Единствени поволни цени женски плус големина чипка табла Ками еластична половината пижама за спиење

Единствени поволни цени женски плус големина чипка табла Ками еластична половината пижама за спиење

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Нежниот материјал ја прави оваа камизола со врат со одлична опција за поставување или самостојно абење. Меко распрскувач Ова носење-насекаде горе со грациозно деколте на чипка. Малку и супер меко, овој резервоар за лесна облека брзо ќе стане сон во суштина. Совршено се совпаѓаат со влечки за удобен изглед на спиење. Ве молиме, проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот се вклопува пред да нарачате. Меѓународна големина на мерење (во инчи) градите GIRTH1 X 41 3/8 -35 3/82 X 44 1/2 - 38 5/83x 48 - - 42 1/84x - - 51 5/8 - 45 5/8 100% полиестер. Ками еластична половината. Без ракави. Вечер носење пижама. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 36 1/2 инчи, половината : 26 инчи, колк : 42 1/2 инчи, моделот носи мерење 1x. Мерење (во инчи) Меѓународна големина - - Grath на градите половината girth1x 41 3/8 - 35 3/82x 44 1/2 - 38 5/83x - - 48 42 1/84x 51 5/8 - 45 5/8.

Основни карактеристики

Најдобри понуди