.

.

Машка кошула за клучно копче за победник

Машка кошула за клучно копче за победник

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Викторот за мажи „Барнсајд“ ќе биде ваша кошула за нешто од канцеларијата до скара во задниот двор до куглање ноќ со момчињата до денес ноќта со вашиот значаен друг. Направено е од мека мешавина од памук со суптилно текстурирана ткаена конструкција за убав изглед. Предното затворање на целото копче обезбедува различни опции за носење; Копче за подготвен изглед, или оставете го предниот дел отворен и слој над маица за пообилна вибрација. Две џебови на градите ја комплетираат кошулата со јаки, која е достапна во разновидни бои, како и во големи димензии, и изгледа одлично во текот на вашиот омилен пар фармерки. Вршена кошула на Виктор Барнсајд Виктор : 55% памук, 45% полиестер. Копче надолу кошула. Текстурирана ткаена измислица. Затворање на предниот дел на копчето. Кратки ракави со валани манжетни. Јака. Две џебови на копчето за градите. Кошула полите. Достапно во разновидни бои. Исто така достапно во големи димензии. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото на ниско ниво, да се отстрани навремено, топлото железо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди