.

.

Мендини од Сесилио 16 5-парчиња комплетни деца помлади тапани сет со прилагодлив престол, кимбал, педал, тапани и книги за лекција, металик сина боја, MJDS-5-BLE

Мендини од Сесилио 16 5-парчиња комплетни деца помлади тапани сет со прилагодлив престол, кимбал, педал, тапани

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Овој Mendini од помлад тапан со 5 парчиња Cecilio 5-парчиња со цимбали е "се-во-едно" целосно функционален тапан сет дизајниран специјално за тапанари на ниво на влез. Овој сет има сè што ви треба за да се поставите и да играте во ниеден момент. Тоа е совршен подарок за младиот тапанар кој сака најреално искуство, но може да биде премногу мал за сет на тапан со целосна големина. Спецификации : 16 "x 11" бас тапан . 10 "x 5" и 8 "x 6" Том Томс . 12 "x 10" Подот Том . 10 "x 6" Совпаѓање на тапанот за замка . 8 "Hi-HAT со цимбал и штанд управувано од ланецот . 10 "несреќа со цимбал со држач за монтирање на бас тапан . Пакетот вклучува : Тројниот тапан престол прилагодлив на висината на висината. Педал управувано од ланец на бас тапан. Пар дрвени тапани стапчиња. Лесно за читање Упатства за поставување (потребно е склопување).

Основни карактеристики

Најдобри понуди