.

.

Бренд бел орел без кожа Франкс, Оз

Бренд бел орел без кожа Франкс, Оз

DEN 65.92

Залиха
Во магацинот.

Франкс, без кожа, вакуум спакувани од 16 мл увид и поминато од Министерството за земјоделство. Чувајте под ладење. 16 мл (1 lb) Шенектади, NYујорк 12303 Белиот орел прстен Болоња е направена со квалитетно говедско месо, свинско месо и најдобри состојки во природна обвивка. Одлична скара или парче и јадете.

Основни карактеристики

Најдобри понуди