.

.

Garanimals новороденче момче памучно спиење 'n игра

Garanimals новороденче момче памучно спиење 'n игра

DEN 2.67

Залиха
Во магацинот.

Купете ја оваа колекција облека за деца од garanimals! Garanimals нуди стилови на мешавина и натпревар кои вклучуваат секојдневни суштински парчиња за гардероба на вашето дете, како што се : шорцеви од Бермуда, врвови на резервоарот, графички маички, плетени капри панталони, хеланки, здолништа и многу повеќе. Овој каросерија, на пример, без напор го меша стилот и удобноста за да може вашето дете да ужива во најдоброто од двата света. Се одликува со кул печатен дизајн, тој е сигурен дека го сака, додека предниот дел на патентот го прави ова парче удобно и достапно за кога треба да се смени. Ова тело Garanimals е направено и од 100% памук, така што вашиот мал зрак на сонце останува удобно без разлика дали е дома или на игралиште. Garanimals новороденче момче памучно спиење 'N Play : 100% памук. Печатен дизајн. Боди. Патент фронт. Долги ракави . Лесен. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење топло, измијте со слични бои, само белило од нехлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо.

Основни карактеристики

Најдобри понуди