.

.

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати „Источно цветни“ цвеќиња - бело, злато

Студио Винвуд Студио Флорална и ботаничка wallидна уметност платно ги отпечати „Источно цветни“ цвеќиња -

DEN 583.84

Залиха
Во магацинот.

Источна Флорал, е вешто направено преодно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна бела боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација и цветен дизајн со тема на флорали за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и шумска пријателска Професионално рачно испружена во одржливи рамки од дрво од 1,5 инчи, подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно обесеност. Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што може да се појават во неколку опции за големина на пистата, цветни и ботанички wallидни уметнички платници „источни цветни“ флорали - бело, злато.

Основни карактеристики

Најдобри понуди