.

.

Сандали за врски со T-Linkенски линци на Викторија К

Сандали за врски со T-Linkенски линци на Викторија К

DEN 288.00

Залиха
Во магацинот.

Сандалите за Lенски ланци на Викторија К, се идеален додаток на колекцијата на обувки на која било жена. Спарете ги со фармерки, фустан и широк спектар на други облеки за стилски изглед. Овие разноврсни сандали на Викторија К имаат украс за врски со Т-ланец и гумен ѓон за дополнителна удобност. Овие трендовски, елегантни и шик чевли носат добро во текот на денот и ноќта. Сандалите со гума со гума се достапни во пет бои и најразлични големини, така што можете да го изберете пар што најдобро одговара на вашите потреби и стил. Викторија К Сандали за врски со Т-ланци : Сандали на Викторија К. Златни, украси за синџири на Т-форма. 100% гумен ѓон. Пар со фармерки, фустан и широк спектар на други облеки. Достапно во 5 бои : беж, црна, сина, црвена и бела боја. Големини од 6 до 10. Удобно стапало кревет. Користете мека крпа за чистење. Разновидни сандали со гума од гума.

Основни карактеристики

Најдобри понуди