.

.

Среќен Божиќен подарок корпа за корпи од Худини

Среќен Божиќен подарок корпа за корпи од Худини

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Прославете ги празниците со радосен тота за кошници за Божиќни подароци. Оваа забавна и празнична корпа за подароци вклучува кригла со камења од 11 унци, Ghirardelli Double Chocolate Hot Cocoo, Cottage Lane Butterscotch Хард бонбони, Линдт Линдор млеко Чоколадо тартуфи и многу повеќе. Од наставниците и соработниците до членовите на семејството и пријателите, сите ќе го сакаат радосен божиќен корпа за подароци. Тота за еднократно платно со рачки - 12 "x 4,5" x 5 ". Кригла за мембрана за повторно употреба - 11 унца. Ghirardelli Double Chocolate Hot Cocoa - 0,85 унца (1 компјутер). Линдор млечни тартуфи - 0,85 унца (2 парчиња). Нафори на ванила на Моника - 2,75 унца (1 КТ). Нане на нане со темно чоколадо на квадратни чоколади - 0,53 унца (2 компјутер).

Основни карактеристики

Најдобри понуди