.

.

Sumn Industries Brooth Parking Black Mats дозволи празнично сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

Sumn Industries Brooth Parking Black Mats дозволи празнично сликање бело врамен уметнички печатен wallид уметност

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : Ноќта на вештерките, вештерката, фразата, паркингот за метла, само црните мачки дозволени внатре. Дизајн од Стефани Работник Марот.

Основни карактеристики

Најдобри понуди