.

.

-Клефис уникатен спортски дуфел торба фитнес салата торба торба за патувања морнарица

-Клефис уникатен спортски дуфел торба фитнес салата торба торба за патувања морнарица

DEN 892.64

Залиха
Во магацинот.

• Пространа и целосно поставена главна оддел. ; • Материјал : 420d dobby; • Големина : 20 "x10 " x11 "• У-форма со двојна патент Отворање на главен оддел за лесен пристап и оптоварување. • Страничен џеб од двете страни. • Голем патент предниот џеб. лента за рамо. • Главниот оддел се вклопува во кошарката. • Обвиткана табла дно. • Боја на цевководи за контраст. • Ок носење на рака. Унисекс пространа и целосно наредена главна одделение . идеален за сите видови спорт, вклучувајќи кошарка, фудбал, одбојка, бејзбол, бејзбол, Тенис, пливање, патека и поле, фудбал, мекобол, итн.

Основни карактеристики

Најдобри понуди