.

.

Пакет за ракави на лактот Terra & Sky Plus со големина

Пакет за ракави на лактот Terra & Sky Plus со големина

DEN 591.84

Залиха
Во магацинот.

Маицата на екипажот на ребрата од Terra & Sky е внимателно дизајнирана со модерен V-врат и опремена на лактот за совршено вклопување. Носете сами или имате бесконечни можности за положување од понеделник до недела. Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Сет со 2 парчиња вклучува : две маици. Опуштено вклопување. V-врат. Ракави на лактот. Драпено полите. 96% рајон/4% спандекс. Машина за перење. Увезени. Плус големина на екипажот на ребрата 2-пакет за жени од Terra & Sky.

Основни карактеристики

Најдобри понуди