.

.

Време и време женски близнаци на ватирани патики, широка ширина на располагање

Време и време женски близнаци на ватирани патики, широка ширина на располагање

DEN 590.72

Залиха
Во магацинот.

Лизгајте ги и излезете! Ватични патики за жени од време и Тру го започнат вашиот обичен, лежерен изглед кога сте надвор од канцеларијата и во движење. Твин Горнинг додава малку истегнување за лесни детали за вклучување. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : стил на лизгање со свирка. Карактеристики : тркалезна пети; ватиран дизајн; Меморија за пена. Queенски ватирани чевли од време и Тру.

Основни карактеристики

Најдобри понуди