.

.

Без граници на телото на јуниори, облечен во каросерија, фустан

Без граници на телото на јуниори, облечен во каросерија, фустан

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Натопете стил во најслаткиот фустан од без граници. Овој испуштен фустан од каросерија е токму на трендот со деколте со душичка, разгалена полите и ленти за вратоврска. Совршено од пикник до забава, овој фустан оди насекаде со само промена на чевлите. Истакнати во четири флертни модели за избор! Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. fit : полу-опремена. Должина : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕР. Затворање : стил на пуловер. Ракави : ленти за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ДЕЦЕРНА ДЕЦЕНЦИЈА; Смешен фронт; Трим на руфла; печатење на сите. Замачкан фустан од каросерија за јуниори од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди