.

.

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, му одговара на Фолксваген Е голф

Каи го преиспита ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, му одговара на Фолксваген Е голф

DEN 5759.68

Залиха
Во магацинот.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 17 х 7, 49мм, 5 двојни портпари, 5 лаг, шема на завртки од 112мм, сите насликани светло сребро металик. Тоа одговара на вашиот 2016-2016 Volkswagen E Golf. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 17 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, сите насликани светло сребро, одговара 2016-2016 Volkswagen E Golf 17 X 7, 49mm Offset, 5 двојни погледи, 5 LUG, 112mm Bolt Model, сите насликани светло сребро метални, направени од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 2016 Volkswagen Golf 2016 Volkswagen Golf Sportwagen 2016 Volkswagen E -Golf 2016 Volkswagen Golf R и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Основни карактеристики

Најдобри понуди