.

.

Слики графички отпечатоци Глобалниот светски култури врамени уметнички принт

Слики графички отпечатоци Глобалниот светски култури врамени уметнички принт

DEN 5200.00

Залиха
Во магацинот.

Во рамките на графичката колекција има различни слики врамени со обликување, давајќи им на секој дизајн убава естетика. Црвени кругови 16 "x 20" wallидна уметност : полиестерска рамка. Лесно е да се обеси. Не се потребни карактеристики на склопување подготвени за виси. Рамка : Да. Облик : Правоаголник. Тип на огледало : Целосна должина. Ориентација : вертикална. Тип на монтирање : над вратата. Димензии Севкупна висина - од горе до дно : 53 ". Севкупна ширина - од страна на страна : 17". Севкупна длабочина - напред до назад : 0,875 ". Севкупна тежина на производот : 17 фунти.

Основни карактеристики

Најдобри понуди