.

.

Blazer LED тркалезна станица, комплет за светло и опашка, црвена боја

Blazer LED тркалезна станица, комплет за светло и опашка, црвена боја

DEN 7199.84

Залиха
Во магацинот.

Возете безбедно со Blazer LED тркалезната станица, свртување и комплет за светло на опашката. LED светлата ви овозможуваат и вашата приколка да се видат и разберат додека патувате. Blazer LED Stop, Count and Tail Light Kit : 4 "Round, Stop, Surn and Tail Lights. Диоди : 10. 3 Prong Plug. Grommet. Поликарбонат леќи. Sonic заварен. Точка одобрена. Боја : црвена. LED светла.

Основни карактеристики

Најдобри понуди