.

.

Spiderwire® Стелт мазно

Spiderwire® Стелт мазно

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

NEW Spiderwire® Stealth® Super Super Bripter нуди неверојатно мазно и меко чувство без да се жртвува јачина, чувствителност или дијаметар. Стелт мазна е цврсто ткаена со 8 носачи на PE влакна за да се создаде тесна, тркалезна плетенка што е супер мазна. Обложени со тенок слој на високо издржлив, микрокристален полимер за боја на боја со тенок дијаметар. Јазлите клинч без напор и безбедно. Мека и ситна плетенка дизајнирана за долго и без напор леење. Технологијата на Color Lock, бојата трае подолго. 8 носач, тесен ткаење.

Основни карактеристики

Најдобри понуди