.

.

Трговска марка ликовна уметност „патување 296“ платно уметност од гроздобер лавои

Трговска марка ликовна уметност „патување 296“ платно уметност од гроздобер лавои

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Уметник : Гроздобер лавоисебјект : People Style : Modern-Century Modern Product Тип : Галерија обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има два лика во центарот на АД.М. Лавои е уметник со голем интерес за историјата на уметноста, кој ги вклучува не само старите мајстори, туку и гроздобер рекламна уметност, која во голем број случаи ја создадоа некои од најпознатите уметници на денот. Омилени епохи се ера на уметноста Ново и Арт Деко, но сè што е убаво или умен го привлекува окото. Гроздобер лавои „патување 296“ платно уметност.

Основни карактеристики

Најдобри понуди