.

.

Примарен дизајн на Пен Стејт на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5SE 5S

Примарен дизајн на Пен Стејт на куќиштето на патниците во Отербо за Apple iPhone 5SE 5S

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Оди Нитани Лавови! Покажете ја вашата поддршка за Пен Стејт со ова официјално покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела од државниот универзитет во Пенсилванија. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Penn State Primary Design на Otterbox Promuter Series Case за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со Apple i Phone 5/5 S на сите превозници. Тенок и тежок случај штити гребнатини, испакнатини и шокови. Вклучува и само-залепено заштитник на јасен екран. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Основни карактеристики

Најдобри понуди