.

.

Stuple Industries Windmill Farm Pandscape Неутрално сино кафеаво сликарство wallидна плоча од Итан Харпер, 10 15

Stuple Industries Windmill Farm Pandscape Неутрално сино кафеаво сликарство wallидна плоча од Итан Харпер,

DEN 0.67

Залиха
Во магацинот.

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираат на трајно дрво MDF. Секое парче е завршено со рака и доаѓа со свеж слој фолија на страните за да му даде јасен чист изглед. Пристигнува подготвена да се дружи без потребна инсталација и доаѓа со цврсти јасни агли за да го спречи да се оштети во транзит. Димензии : Мерки за ставка 10 x 0,5 x 15 инчи. Подготвени да висат - префабрикувана пресек на копчињата за да биде обесена со кој било нокти, завртка или друг основен хардвер што виси wallид. Апликација - Совршен декор додавање на кој било wallид за дневна соба, спална соба, бања, детска соба, кујна, канцеларија, хотел, трпезарија, бар и сл. Квалитет - Висок квалитет, рачно завршен литографски печатење на МДФ Вуд. Машински заострени, фолија го завршија рабовите за непречен допир . Дизајн од Итан Харпер.

Основни карактеристики

Најдобри понуди