.

.

Избодена слава на машка елдриџ мемориска пена од чипка на патика

Избодена слава на машка елдриџ мемориска пена од чипка на патика

DEN 319.68

Залиха
Во магацинот.

Овој чевли со чипка од избледена слава може да се носи за физичка активност или дневни обувки. Папката за чипка на чипка за пена на машка елдриџ доаѓа во класична црна боја со традиционална лента. Рамните ленти ви овозможуваат да ја прилагодите привлечноста на вклопувањето на вашите обувки. Можете да ги спарите оваа мемориска чевли за пена со чорапи со ниска сечење за трчање или други атлетски потфати. Овие се исто така соодветни за абење на работа ако стоите за поголемиот дел од денот. Ова парче обувки, исто така, има шара на дното за подобрен зафат, и достапно е во различни големини за да одговараат на вашите потреби. За чистење, користете четка за да ги избришете нечистотијата и прашината. Faded Glory Men's Eldridge Memory Foam, Lace Up : Мемориска пена за зголемена удобност. Традиционалната лента за атлетски чевли на страни дава безвременски изглед. За чистење : користете четка за да ја избришете површинската нечистотија и прашината. Faded слава чевли е достапен во 7,5, 8, 8,5, 9, 9,5, 10, 10.5, 11, 12 и 13. Достапно во црна боја.

Основни карактеристики

Најдобри понуди