.

.

Гаранималс Девојки од шорцеви и скитници, 3-пакувања, големини 0 3- месеци

Гаранималс Девојки од шорцеви и скитници, 3-пакувања, големини 0 3- месеци

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Измешајте и совпаѓајте со забавни отпечатоци и ладни цврсти бои со овој 3-парчен мултипак шорцеви и здолништа од garanimals! Вие и вашето малечко ќе го сакате овој симпатичен и удобен стил. Завршете го нејзиниот изглед со координирање на овие парчиња со кој било од нашите симпатични врвови и каросерии. Исклучиво на. Материјал : Деним Скот : 65% памук/35% рајон; Француски Тери Краток принт : 60% памук/40% полиестер; Цврст Skort : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Комплетот вклучува : 2 скерти и 1 пар шорцеви. Карактеристики на Skorts : Повлекување на стилизирање со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Акцент на лак на половината. Карактеристики на шорцеви : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Сите печатени со детали за руфла. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Мултипак на Skorts and Shorts за девојчиња од Garanimals.

Основни карактеристики

Најдобри понуди