.

.

Плочи за десерт со разнобојни хартии на Дизни Енконто, 7in, 8CT

Плочи за десерт со разнобојни хартии на Дизни Енконто, 7in, 8CT

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Извадете магични слатки со нашите плочи за десерт за хартија од Дизни Енканто. Одликувајќи се со сестрите на Мадригал, овие 7-инчни плочи се совршен избор за вашата забава за роденден на Енканто. Користете ги овие повеќебојни плочи за да служите мали десерти како кекси, колачиња и повеќе слатки. Потоа, фрлете ги за брзо и лесно расчистување по партијата. Пронајдете повеќе чудесни начини за славење и купување на остатокот од нашите прифатливи материјали за тематска забава. Плочи за торта со хартија од Дизни Енканто, 8 брои : . Тркалезни хартиени плочи измерат 7 ”. Плочите за еднократна употреба го олеснуваат расчистувањето. Користете за да служите колачиња, кафеави и повеќе слатки. Забава за роденденска забава со тематски Енканто. Комбинирајте се со повеќе материјали за забави на Encanto.

Основни карактеристики

Најдобри понуди