.

.

Дизни принцезата Бели и Ариел гумени багаж ознаки, сет од 2

Дизни принцезата Бели и Ариел гумени багаж ознаки, сет од 2

DEN 111.84

Залиха
Во магацинот.

Гумената Бел индудира 1 принцеза Бел и 1 таг со торби со принцезата Ариел. Лесно ги идентификува предметите : Јасно I.D. Вметнете ракав на задниот дел од ознаката има простор да се лизне во вклучена картичка со име, адреса, телефон и е -пошта. Прави одличен подарок : страшно за патување, ранци, чаши за книги и чанти, светлите ознаки за багаж го прават совршен подарок за деверуши, младоженци, родендени, годишнини, ангажмани, дипломирање, Денот на мајката, Денот на таткото, Божиќ, Денот на в Valentубените, Велигден или секоја пригода.

Основни карактеристики

Најдобри понуди