.

.

Дизајнер Ripple Luxury Throw Pillow 22in 22in

Дизајнер Ripple Luxury Throw Pillow 22in 22in

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Облечете го вашиот кауч со овој прекрасен впечатлив дизајнер на акцент Ripple Luxury Folting Pillow. Ткаенината на оваа трендовски перница е мешавина од рајон и полиестер. *Бои : кафеава, сина, беж *ткаенина Потекло : САД. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 53% Рејон 47% полиестер *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I дизајнер Ripple Luxury Throw Pillow 22in x 22in.

Основни карактеристики

Најдобри понуди