.

.

Topенски пижами со пижами на радоспун, сет и шорцеви, 2 парчиња, големини S до 3x

Topенски пижами со пижами на радоспун, сет и шорцеви, 2 парчиња, големини S до 3x

DEN 319.68

Залиха
Во магацинот.

Запознајте го oyојспун. Радосен нов спин на тајните богатства. Исклучиво на. Совршена комбинација на удобност и мода. Оваа пижама поставена од oyојспун носи женски вртеж на изгледот на момчето. Слатки рафли исечете традиционален врвен јака, спарен со лесни шорцеви за влечење за неочекувана завршница што ќе ја сакате. Лизгајте се на овој прекрасно мек сет и смејте се за ноќ или вкусете ја удобноста на мрзливата сабота попладне. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Топ карактеристики : опуштено вклопување; јака од изрез; Затворање на копчето F; разгалени кратки ракави; распрснат директно полите. Карактеристики на шорцеви : повлекување со еластична лента за половината; 2 џебови од предниот цвест држат најважни работи; разгален полите. Карактеристики : Трим на руфла; Мека плетена ткаенина. Topенски пикама пижама врвот и шорцеви поставени од oyојспун.

Основни карактеристики

Најдобри понуди