.

.

Змејот на Skyflier Brainstorm Skyflier замрзнат 2

Змејот на Skyflier Brainstorm Skyflier замрзнат 2

DEN 639.84

Залиха
Во магацинот.

X змејови Skyfliers најлон змејот од Brainstorm Products е најлон 32 инчи широк x 50 инчи висок делта змеј со опашка. X Kites Skyfliers најлон змејот од Brain Storm Products е лесен за склопување, лесен за летање и е врамен во трајна лесна воздушна рамка со фиберглас. Секој најлонски змеј на Skyfliers е комплетен со рачка, линија за летање со змејот со нашите ексклузивни Quik Clip и Skytails. Со нашиот Quik Clip, нема потреба да се врзува јазол. Изберете од забавни ликови од лиценците на индустријата Hotterst. Лесно е да се соберат!. Лесно е да се лета!. Издржлива лесна најлонска ткаенина. Издржлива воздушна рамка со лесен фиберглас. Вклучени се рачки, летачка линија и небото!.

Основни карактеристики

Најдобри понуди