.

.

Брилијантност фино накит 18к злато позлатен сребрен дијамантски исечен обрач обетки

Брилијантност фино накит 18к злато позлатен сребрен дијамантски исечен обрач обетки

DEN 384.00

Залиха
Во магацинот.

Украсете се со овој прекрасен пар од 18 килограми позлатени сребрени дијаманти исечени обетки. Овие прекрасни обетки од жолт обрач од 40 мм се направени во 18 килограми злато позлатено сребро со затворање на шарки за повеќе безбедност додека носат. Овој дизајн со рафинирано сечење на дијаманти е и класичен и трендовски и никогаш нема да излезе од стил. Носете го класичниот победник! Задолжително што ќе трае цел живот. Овој пар обетки ќе биде одличен подарок за Денот на мајката, Божиќ, роденден или која било пригода. 18 K злато позлатено стерлинг сребрен дијамантски исечени обетки метал : 18 K злато позлатено Стерлинг сребро. Метална боја : жолта. Големина на обетки : приближно. 40мм. Затворање на шарки со шарки. Земја на потекло : Јордан.

Основни карактеристики

Најдобри понуди