.

.

Litefoot 24 9,50- б гума

Litefoot 24 9,50- б гума

DEN 6720.48

Залиха
Во магацинот.

Ако ви треба вистинска разноврсност во гума/трева гума, OTR Litefoot е совршена гума за вас. Наменето за влечење или на трева или песочни површини. Минимална набивање на почвата и тревата. Гумано соединение со долго облекување. 4 рејтинг на пили.

Основни карактеристики

Најдобри понуди