.

.

Гаранималс Дете за момчиња од шорцеви, големини 12м-5Т

Гаранималс Дете за момчиња од шорцеви, големини 12м-5Т

DEN 1.00

Залиха
Во магацинот.

Лесни и подготвени за било што, шорцевите од мрежи на Гаранималс го преземаат денот со леснотија. Без гужва, со еластична лента за половината и удобно, опуштено вклопување, предвидуваме дека овие шорцеви ќе станат негово одење за сезоната. Измешајте ги и одговарајте ги со неговите омилени тимови и тенкови за неверојатно кул облека. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : заоблен полите. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Повлечени шорцеви за мрежни мали момчиња од Гаранималс.

Основни карактеристики

Најдобри понуди