.

.

Трговска марка ликовна уметност ледено пристаниште на заливот платно уметност од Јеил Гурни, златна украсна рамка

Трговска марка ликовна уметност ледено пристаниште на заливот платно уметност од Јеил Гурни, златна украсна

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Ледено пристаниште на заливот“ платно уметност од Јеил Гурни, злато украсен рамка : Уметник : Јеил Гурни. Тема : наутички и плажа. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Основни карактеристики

Најдобри понуди