.

.

Се прашувам за девојчиња за девојчиња Училишна униформа со кратки ракави, меѓусебна маица, пакет со вредност, големини 4-18

Се прашувам за девојчиња за девојчиња Училишна униформа со кратки ракави, меѓусебна маица, пакет со вредност,

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Класот е на сесија. Зачувајте на 4-пакет на Полос за девојчиња од Wonder Nation. Овој пакет на вредности на поло маици има безвременски изглед со детали без ознака за додадена удобност. Се продава исклучиво на и. Вклучува четири поло кошули. Слаби плакети со четири копчиња. Ребреста плетена јака и манжетни. Кратки ракави. Контрастна лента за вратот. Без ознака за удобност. Одобрена училишна униформа. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Поло кошули на девојчиња од Wonder Nation.

Основни карактеристики

Најдобри понуди