.

.

И машка кошарка за кошарка со ниски врвни патики

И машка кошарка за кошарка со ниски врвни патики

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Стилот и удобноста исполнуваат проформ во Vroom од и 1. Оваа патика со низок врв ви дава елегантен профил додека го оптимизирате вашиот опсег на движење на глуждот, без да се жртвувате на удобност и безбедност. Вашиот нов омилен чевли за играта, последователната и денот на слобода! Традиционално затворање на чипка. Задебелен дизајниран синтетички горен. Флексибилна и издржлива надворешна плоча. Избришете чиста. Изграден за кошарка. Направено во Кина/Ли>.

Основни карактеристики

Најдобри понуди