.

.

Атлетски работи женски високи патики за банџи, широка ширина на располагање

Атлетски работи женски високи патики за банџи, широка ширина на располагање

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Athенски атлетски работи високо затворање на чевли со банџи : лизгање за лесно и исклучување. Материјали : Mesh & PU горе со лесна надворешна плоча. Крајна употреба : за секојдневно носење. Карактеристики : Синтетичка горната, не-означена надворешна плоча, поставена чорап, флексибилни ленти за банџи. Облеки : Еластична чипка детали за изглед и чувство на чипка. Чиста и грижа : миење на рацете. Земја на потекло : Кина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди