.

.

Машки мачки талус солиден чевли за одење, широка ширина

Машки мачки талус солиден чевли за одење, широка ширина

DEN 2.00

Залиха
Во магацинот.

Соливите чевли за одење на Avia Talus за мажи се совршени за да ве одржуваат пријатно на кој било терен со кој се среќавате. Овие чевли за трчање на патеки имаат кожа и мрежна мрежа за издржливост и дишење. Со дизајн на чипка за прилагодливо вклопување, овие чевли за одење имаат подлога за додадена удобност и трајна надворешна плоча-одлично за секоја патека, во кое било време. Материјал : Кожа/полиуретан горен; Етилен-винил ацетат/термопластична гума од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање на чевли : затворање на чипка. Ширина на чевли : Широк. Карактеристики на удобност : тркалезна пети; детали за мрежа; удобност, вложена влошка; лесна, издржлива надворешна плоча. Машки талус солиден чевли за одење од Авиа.

Основни карактеристики

Најдобри понуди