.

.

Хамак со сиво и сино џакард дрво, отворена големина: 81 l 59 w 0,1 ч

Хамак со сиво и сино џакард дрво, отворена големина: 81 l 59 w 0,1 ч

DEN 2.33

Залиха
Во магацинот.

Нашиот луксузен и уникатен џакард памучен полиестер дизајн на ткаенини со плетенка и раб на облик на раб ќе донесе допир на стил на следната авантура со хамак. Оваа опрема со едно лице jacquard polyester hammock гарантира дека секогаш ќе имате удобно место да се опуштите кога кампувате, во затворено или само во вашиот двор и лесно ќе се вклопи во интегрираната торба за носење за лесна преносливост. Може да се чувствувате безбедно и безбедно со капацитет на тежина од 250 bs. Прекрасната ткаена ткаенина quакард е удобна, а деталите за раб му даваат на овој хамак забавен боемски вибрација. Овој единечен хамак вклучува ленти за хамак и карабини. Ова ви овозможува да го поставите вашиот хамак за само неколку минути, без потреба да одите да купите нешто дополнително. Опремувајте ја хамак од дрво, сина : Опреми го дрвјата, сива и сина плетенка кабел. Capasакард хамак Тежина Капацитет : 250 фунти . jacquard hammock Тежина : 5 lbs . jacquard hammock Отворена големина : 81 "L x 59" W x 0,1 "H. Вклучен комплет за висина.

Основни карактеристики

Најдобри понуди