.

.

Bambini Sleep n Играјте еден ромпер покритие

Bambini Sleep n Играјте еден ромпер покритие

DEN 479.84

Залиха
Во магацинот.

Бебешки нозе Спиење се совршено бебе неопходно за спиење или игра. Секое спиење за спиење е направено од мека ткаенина која станува дури и помека со секое миење (машина што се мие). Секој сон n игра стапало на нозе пред и помеѓу нозете за лесно облекување и менување.80% памук / 20% полиестеризации : s, m, lcolors : разновидни отпечатоци3 по табела за пакувања : мали = 3 месеци Медиум = 6 месеци = 12 месеци Бамбини спиење n Играјте едно парче Romper Coverall. Пакет од 3. Бои : разновидни отпечатоци. 80% памук / 20% полиестер. Големина : S, M, L. Машината што може да се перат.

Основни карактеристики

Најдобри понуди