.

.

Графички јазол резервоари за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

Графички јазол резервоари за чудо нација, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 1.67

Залиха
Во магацинот.

Двапати убаво! Овие модни графички резервоари од Wonder Nation ќе бидат нејзините нови омилени врвови со удобен, трендовски и забавен дизајн. Исклучиво на. Вклучува 2 резервоари. V-врат. Без ракави; Заколени детали. Графички принт. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Два пакувања на девојчињата од Tanks од Wonder Nation.

Основни карактеристики

Најдобри понуди