.

.

Доритос тости пченка тортилја чипови, 9. Оз

Доритос тости пченка тортилја чипови, 9. Оз

DEN 3.00

Залиха
Во магацинот.

Брендот Доритос е сè за смелост. Ако сте подготвени до предизвикот, фатете торба од Дедоритос Тортила Чипс и подгответе се да направите некои спомени што ги имате наскоро да ги заборавите. Тоа е смело искуство во грицкање и пошироко. 9,75 мл. Торба со доритос тако со вкус на тортилја чипсделик доритос криза го прави ова прекрасен закуски чипс од тортилја за споделување со пријатни чипови и смелоста ги прават закуските на Доритос прекрасни “.

Основни карактеристики

Најдобри понуди