.

.

Време и време, жени и плус мешани медиуми исечени шипки

Време и време, жени и плус мешани медиуми исечени шипки

DEN 1007.52

Залиха
Во магацинот.

Кошула или јакна? Вие одлучувате како да го носите - тоа е убавината на времето и Шакот на Тру. Оваа половина ватирана, половина faux sherpa shacket слоеви убаво над маички, џемпери и блузи кога има студ во воздухот или ќе го прилепите, лизгајте на некои фармерки и подготвени сте да одите со топла и пријатна кошула. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Тежина : Средна тежина. Должина : исечена должина. Јака : шири јака. Затворање : Снеп фронт. Ракави : Долго. Ockебови : Две предни џебови со размавта со затворање. Карактеристики : Половина фаукс Шерпа и половина ватиран дизајн. Мешаните медиуми го исекоа шетачот за жените од време и Тру.

Основни карактеристики

Најдобри понуди