.

.

Без граници на здолниште на јуниори

Без граници на здолниште на јуниори

DEN 543.84

Залиха
Во магацинот.

Плетирано до совршенство-без граници на здолништата на јуниорите има опремена, висока силуета што ја размачкува вашата фигура со својата мини должина од без граници. Изработено во тексас од памук со навестување на истегнување, ова симпатично здолниште служи како удобен додаток на вашата гардероба со својата силуета А-линија-тоа е исто така парови со вашите омилени врвови како маички и резервоари! Материјал : 71% памук/27% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : висока, опремена половината со силуета А-линија. Должина : мини должина. Затворање : Повлечете стил со затворање на странично зип. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетено тело. Плетираното здолниште на јуниори од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди