.

.

Детето на моето момче на Картер, 2-пакет, големини од 0-9м

Детето на моето момче на Картер, 2-пакет, големини од 0-9м

DEN 127.68

Залиха
Во магацинот.

Lifeивотот како нов родител само се олесни со ова 2-парчиња, 1 парчиња сет од моето дете на Картер. Овие прекривки се направени со 100% памук за целодневна удобност и игра. Едниот сет се одликува со преклопување на рамената за да се направи облекување бебе без напор, додека другите копчиња ги карактеризираат предниот дел за додаден стил и погодност. И двата прекривки се прилепуваат на нозете за да ги направат промените супер лесни. Со еден шарен пар и една печатена мечка, вашето бебе има многу карактер во својата игра за играње! Плус, оваа две пакувања на непосредни едноделни облеки значи помалку време да се расправаме со што да се носи (и дополнително да се стави во торбата за пелена!) 2-пакет. 100% плетен памук. Долги ракави . Прилепува на нозете за лесни промени. Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете. Преклопување на рамената и предната копче за предните копчиња за лесно облекување на главата. Обврски манжетни. Врзувачки ребрести. Симпатична печатена мечка и ленти. Машинско миење ладно. 0м-12м. Увезени.

Основни карактеристики

Најдобри понуди