.

.

Рачаел Реј Нутрински врв Природна храна за влажни кучиња, рецепт без мочуришта со жито со пилешко и патка во рустикална грави, чаша со 3,5 унца

Рачаел Реј Нутрински врв Природна храна за влажни кучиња, рецепт без мочуришта со жито со пилешко и патка

DEN 39.68

Залиха
Во магацинот.

Вашето лукаво девојче можеби не изгледа толку примарно кога сака да ја разнесе косата суво по чешлање, но оваа вкусна храна за пилешко и патка влажна кучиња ќе ги задоволи оние инстинктивни желби што ги има секое куче. Овој рустикален рецепт направен со вистинско пилешко и патка се врие во срдечна грави, и е направен со висококвалитетен, лесно сварлив протеин за поддршка на здрави мускули. Рачаел Реј Нутрински храна без зрна храна никогаш не користи состојки на глутен или филер и вклучува додадени витамини и минерали за поддршка на здрава исхрана. Оваа влажна храна за кучиња обезбедува избалансирана исхрана за кучиња од сите големини, без разлика дали уживаат индивидуално или со некои сува кибли измешани. Вие нема да најдете никакви кратенки или состојки од Кина, само најквалитетни состојки за вашата мала пушка .. затоа што вие Знајте дека само затоа што нивната вечера може да се сервира во кучиња за кучиња, не значи дека треба да биде помалку вкусна. Содржи една (1) 3,5-унца чаша Рачаел Реј Нутрински врвни мочуришта пилешко и патка со влажна храна за кучиња. Хранливи густи рецепти за задоволување на инстинктивните желби на вашето куче. Нема нуспроизводи од месо или живина, вештачки вкусови или конзерванси. Природна храна со влажни кучиња со додадени витамини и минерали.

Основни карактеристики

Најдобри понуди