.

.

Трговска марка ликовна уметност Aimez Beaucoup Canvas Art by Carrie Schmitt, Black Matte, Rame Rame

Трговска марка ликовна уметност Aimez Beaucoup Canvas Art by Carrie Schmitt, Black Matte, Rame Rame

DEN 799.84

Залиха
Во магацинот.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Аимез Beaucoup“ платно уметност од Кери Шмит, Црн мат, Вуд рамка : Уметник : Кери Шмит. Тема : Цветни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Основни карактеристики

Најдобри понуди