.

.

Без граници кардиган на дијамантски шема на јуниори

Без граници кардиган на дијамантски шема на јуниори

DEN 1.33

Залиха
Во магацинот.

Дијамантската шема што привлекува очи носи ажуриран пресврт на овој кардиган со подолга должина од без граници. Отворен фронт, опуштено вклопување, манжетни долги ракави и џебови за лепенка обезбедуваат пријатна удобност во ладен ден. Само со вистинската должина за да ги надминете омилените фармерки, поставете го овој дијамантски кардиган над мета или каросерија за стилски, ажуриран изглед. Исклучиво на. Материјал : 72% акрилик/25% полиестер/3% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Две џебови на лепени однапред. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Дијамант шема кардиган за жени од без граници.

Основни карактеристики

Најдобри понуди