.

.

Филигранско дрво, геометриска перница за печатење

Филигранско дрво, геометриска перница за печатење

DEN 0.33

Залиха
Во магацинот.

Распоредете го одморот расположи низ вашиот дом со Божиќна декоративна перница на Дејзи. Додава совршен допир за завршна обработка на вашиот декор за одмор! Филигранско дрво, геометриска перница за печатење : мек вртено полиестер надворешен. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Основни карактеристики

Најдобри понуди