.

.

Време на одмор високо стоење Дедо Мраз, црно -бело карирано палто со фенер, затворен декор

Време на одмор високо стоење Дедо Мраз, црно -бело карирано палто со фенер, затворен декор

DEN 3.33

Залиха
Во магацинот.

Започнете ја вашата сезонска експедиција за декорација со создавање зимска сцена што одговара за овој празник време од 18 инчи Дедо Мраз со фенер. Облечена од глава до пети во неговиот црно -бел кариран костум, овој Дедо Мраз носи стилски раб на вашиот зимски декор со неговиот изглед на Вудсман, кој се состои од црно -црно карирано палто со крзно исечени од крзно, крзно исечени црвени пантолони, карирана карирана капа и Меки зимзелени нараквици. Неговиот изглед на отворено е комплиментиран од неговата низа собрани зимзелени гранки, холи бобинки и пакет во неговата вреќа со бура. Во друга страна, тој го држи својот фенер. Оваа весела Дедо мери висока 18-инчи и е подготвена да застане меѓу вашите украси за одмор на вашата мантија, влезниот начин, масата или каде и да имате декор за одмор. Време на одмор 18 инчи Дедо Мраз со фенер, црно -бело карирано палто : бои : црна, бела, карирана. Координирање на бои за кој било декор. Вудсман изглед. Елементи на отворено. Направено од 65% полиестер, 25% пластика и 10% други. Исчистете со бришење со мека, влажна крпа. Складирајте безбедно во кутија по завиткување во мека крпа. Модел # : C72211007-WM.

Основни карактеристики

Најдобри понуди