.

.

Начин да се слави Ноќта на вештерките со 50-тина високи отвори на отворено виолетова LED мистично-светла светла, со адаптер за наизменична струја, волти

Начин да се слави Ноќта на вештерките со 50-тина високи отвори на отворено виолетова LED мистично-светла светла,

DEN 239.68

Залиха
Во магацинот.

Подгответе го вашиот дом подготвен за забава за Ноќта на вештерките со начинот да го прославите Halloween 50-броеви LED мистични светла светла. Идеално и за внатрешна и за надворешна употреба, овие црни жица жица до жицата стабилни светла за горење имаат мистичен светла рефлектор што осветлува од секој агол за да светне ја осветлува вашата куќа, двор, внатрешен двор или палуба. Со осветлена должина од 9,5 стапки и вкупна должина од 11,5 стапки, овие LED светла ќе покриваат многу површини и можат да бидат поврзани со до 90 комплети од оваа точна светлина. Поврзете ги другите жици за осветлување или декоративните места завршуваат до максимум 216 вати (1,8 засилувач) вкупно. Овие LED светла за заштеда на енергија се долготрајни и ќе додадат драматичен ефект на вашиот декор на Ноќта на вештерките за наредните години. LED-светлите со светло-светло светло се достапни во 3 забавни бои : портокалова, виолетова, разнобојна (портокалова, виолетова, зелена). Направете ја вашата куќа најсвеста во градот со патот да го прославите Ноќта на вештерките со 50-тоста со светло светло-светла. Начин да се прослави Ноќта на вештерките со 50-тон со затворен простор на отворено LED мистик-светли светла, со адаптер за наизменична струја, 120 волти : 50-броеви на мистични светла светла. Идеално за внатрешна и надворешна употреба. Осветлете од секој агол. Црна жица жица до жица. Осветлена должина : 9,5 стапки. Вкупна должина : 11,5 стапки. Поврзете се до 90 комплети. Достапно во 3 забавни бои : портокалова, виолетова, разнобојна (портокалова, виолетова, зелена).

Основни карактеристики

Најдобри понуди