.

.

Трговска марка ликовна уметност Лебедово песна Канвас уметност од Лоис Брајан

Трговска марка ликовна уметност Лебедово песна Канвас уметност од Лоис Брајан

DEN 1830.72

Залиха
Во магацинот.

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини, Лоис Брајан се опишува себеси како 10-годишно мало дете, паметно маскирано како „жена на одредена возраст“. Врска, градинарска варијанта, среќно оженета фотографија.

Основни карактеристики

Најдобри понуди